Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O ja ci najebie bo mam na to ochotą i kto mnie będzię ograniczał.Ty leszczu? Goń sie!
Chyba nikt ci "dzidy" w ryja nie wypłacił... Z tą mentalnością może trafisz na mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nikt ci "dzidy" w ryja nie wypłacił... Z tą mentalnością może trafisz na mnie.
Też chętnie poznałbym tego człowieczka. Taki niby lewak,wolnościowiec, a chce ludzi nap....ć. To czasem się z twoimi poglądami nie kłóci, zwolenniku wolności słowa i sztuki? Hipokryto, w skrócie.  Każdy ma prawo do wyrażania poglądów dupku, nawet jeśli nie są one zgodne z Twoimi. Odpowiedź na post "Kod", dla jasności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie drodzy, a gdyby tak zasadę "żyj i daj żyć innym" stosować do wszystkich ludzi wokół. Niezależnie od ich poglądów i przekonań. I proszę, nie mówcie "niech oni..." - każdą zmianę nalezy zaczynać od siebie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same małolaty na filmie....jakiż oni mogą mieć światopogla? lecą za sensacją i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze jest to wielki skandal.Prezydent Lublina powinien ponieśc konsekwencje że pozwolił w Lublinie pokazac ten spektakl.Ale w naszym mieście to jest normalne poniewaz rządzi PO.
cały świad to obejrzał bez krytyki tylko polskie mochery musiały sie wjebac w cos oczym nie masz pojecia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie drodzy, a gdyby tak zasadę "żyj i daj żyć innym" stosować do wszystkich ludzi wokół. Niezależnie od ich poglądów i przekonań. I proszę, nie mówcie "niech oni..." - każdą zmianę nalezy zaczynać od siebie.
Amen. Głębokie ukłony za ten komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały świad to obejrzał bez krytyki tylko polskie mochery musiały sie wjebac w cos oczym nie masz pojecia 
  No niestety, tu nie masz racji, bo np. w takiej Francji, gdzie do regularnego praktykowanjia religii katolickiej przyznaje sie mniej jak 5 proc. społeczeństwa, tez były protesty, i to bardzo podobne jak w Polsce - tj. pikiety i modlitwy przed majacymi wystawiać tę sztukę teatrami. W Tuluzie we zgromadzeniu uczestniczyło ok. 1000 osób. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same małolaty na filmie....jakiż oni mogą mieć światopogla? lecą za sensacją i tyle...
Bo jak nie masz tych 30 lat to tylko patrzysz co sie wokol ciebie dzieje i nic nie rozumesz. Sadze, ze to dobrze, ze ludzie mlodzi ida na taki spektakl, moga sobie sami wyfobic zdanie, a przeciez mogliby przyjac opinie innych ludzi np. tylko dlatego, ze cala rodzina tak mowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mozna jeszcze gdzies obejrzec spektakl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały świad to obejrzał bez krytyki tylko polskie mochery musiały sie wjebac w cos oczym nie masz pojecia 
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...